European Union External Action
FacebookTwitterYoutube
O EULEX-u Izvršni odsek Odsek za jačanje Kancelarija za Medije Radna Mesta Tenderi Kontakti
Search

Naslovna BreadCrumbTrailer Kancelarija za Medije

Javno informisanje o Sudskim predmetima

 

Kosovske institucije su odgovorne za informisanje medija i šire javnosti o svim aktivnostima sudstva i tužilaštva na Kosovu. Sudovi i tužilaštva imaju svoje službenike za štampu, a informacije za stupanje u kontakt sa njima su navedene dole.

Više…

Kontakt: 

Sudsko veće Kosova 
Predsednik: Nehat Idrizi
Web: www.kgjk-ks.org
Tel: 038 243 630
Portparol: Aishe Qorraj Berisha
Email: aishe.qorraj@rks-gov.net
Tel: +383 44 206 111

Vrhovni sud Kosova 
Predsednik: Fejzullah Hasani
Web: www.gjykatasupreme-ks.org
Kancelarija za medije: Antigona Uka
Email: antigona.uka@rks-gov.net
Tel: +383 44 247 706

Apelacioni sud 
Predsednik: Salih Mekaj
Tel: 038 248 908
Kancelarija za medije: Arber Jashari
Email: Jashari.arber@gmail.com
Tel: +383 45 321 404 

Osnovni sud u Prištini
Predsednik: Hamdi Ibrahimi
Email: hibrahimi57@hotmail.com
Tel: 038 243 806 / 038 248 248
Kancelarija za medije: Mirlinda Gashi
Email: Mirlinda.gashi@rks-gov.net
Tel: +383 45 23 21 38 

Osnovni sud u Prizrenu
Predsednik: Ymer Hoxha
Tel: 029 223 773
Kancelarija za medije: Aferdita Kicaj
Email: Aferdita.kicaj@gmail.com
Tel: +383 44 729 316 ; +383 44 418 632 

Osnovni sud u Peći
V. D. Predsednik: Lumturije Muhaxheri
Tel: 039 433 725
Kancelarija za medije: Selvane Bukleta
Email: Selvane.bukleta@rks-gov.net
Tel: + 383 45 497 391 

Osnovni sud u Đakovici
Predsednik: Vaton Derguti
Tel: 0390 324 130
Nema kancelarije za medije 

Osnovni sud u Mitrovici
V. D. Predsednik: Ali Kutllovci
Kancelarija za medije: 
Email:
Tel: 

Osnovni sud u Gnjilanu
Predsednik: Zyhdi Haziri
Tel: 0280 322 180
Kancelarija za medije: Sabit Shkodra
Email: sabit.shkodra@rks-gov.net
Tel: +383 45 892 892 

Osnovni sud u Uroševcu
Predsednik: Bashkim Hyseni
Tel: 0290 321 009
Kancelarija za medije: Albenora Bekteshi
Tel: +383 45 303 426 

Natrag

EULEX Kosovo © Autorska prava & Izjava o odgovornosti
Ul. Muharrem Fejza, Zgrada Farmeda, P.O. Box: 268 10000 Pristina, Kosovo
Tel: +383 (0) 38 78 2000 Fax: +383 (0) 38 78 4556 :: info@eulex-kosovo.eu